Whataspp Whataspp Live Chat

Camasa barbati, alba, cu dungi bleu

*Cost transport: 19 lei , cu exceptia produselor de mobilier la care costul transportului va fi de 25 lei.Comenzile ce au o valoare mai mare de 200 lei beneficiază de transport gratuit prin serviciul de curierat rapid, cu excepția produselor de mobilier, la care doar comenzile cu o valoare mai mare de 600 lei beneficiază de transport gratuit prin serviciul de curierat rapid.

Camasa barbati, alba, cu dungi bleu

Camasa barbati business alba cu dungi bleu.
Detalii:
- croiala Slim Fit 
- manseta normala 
- guler italian cu balene detasabile 
- realizata din bumbac egiptean de cea mai buna calitate,produs de una din tesatoriile cu traditie din Europa, Tessitura Monti 
- materialul este Easy Iron, fiind foarte usor de calcat 
- camasile sunt ambalate intr-o cutie eleganta neagra si la cerere pot fi livrate de noi ca si cadou.

Livrarea se face prin serviciul de curierat rapid. Comanda ajunge la dumneavoastra in 24-48 de ore din momentul in care pleaca de la sediul Zega.

Cost: 19 lei.

Pentru orice alte informatii nu ezitati sa ne contactati fie prin suportul online, fie telefonic sau pe adresa de email: contact@zega.ro

ZEGA.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

In cazul in care produsul comandat nu ti se potriveste sau pur si simplu nu il mai vrei, il poti returna pentru a fi schimbat sau pentru rambursarea valorii acestuia (mai putin cheltuielile de transport) intr-un interval de timp de 14 zile calendaristice de la data achizitiei.

199,00 lei

Tabel mărimi

Shirt Tailors - Bărbați

Mărime38394041424344
Circumferință guler (cm)38394041424344
Circumferință bust (cm)96100104108112116120
Circumferință talie (cm)86909498102106110
Lungime spate (cm)7979.58080.58181.582
Lățime spate (cm)42434445464748
Lungime mânecă (cm)64.56565.56666.56767.5

Disponibilitate: Stoc furnizor

Termen de livrare: 2-5 zile

Buy in one click
Te-ar mai putea interesa
Share via Whatsapp